Menu
Login
Nazwa użytkownika:

Hasło użytkownika:

Zapamiętaj mnieZapomniałem hasła

Zarejestruj się!
Home / O NAS / Kadra PCPR / home / Strona główna / dobryklimat
          

 

           

 

 


 


"Dobry Klimat dla Rodziny"

 

 

Samorządy wojewódzkie oraz liczne gminy i powiaty realizują ciekawe inicjatywy, które mają dawać trwałe wspadobryklimatrcie rodzinom i pomagać rozwiązywać ich problemy. Bardzo często informacja o tych przedsięwzięciach nie wykracza poza granice lokalnej społeczności i wąskiego grona ekspertów. Konkurs „Dobry Klimat dla Rodziny” o Nagrodę Pary  Prezydenckiej ma na celu docenić i upowszechnić właśnie takie inicjatywy, by stały się inspiracją i wzorem dla innych samorządów.


  Nagroda Pary Prezydenckiej przyznawana laureatom Konkursu, to wyjątkowe wyróżnienie o charakterze honorowym. Za tworzenie warunków sprzyjających dobremu funkcjonowaniu rodziny wyróżnione samorządy uzyskają prawo do posługiwania się tytułem Laureata oraz dyplom i statuetkę potwierdzające wygraną. Nagroda w Konkursie jest podkreśleniem szczególnej wartości społecznej działań podejmowanych przez zwycięskie samorządy. Spośród nominowanych do Nagrody, wskazanych przez Kapitułę Konkursu, Para Prezydencka wybierze i nagrodzi Laureatów Konkursu, których poznamy podczas Gali Konkursu, która odbędzie się w maju 2014 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Nominowanymi i Laureatami ubiegłorocznej, I Edycji Konkursu dostępną na stroni: http://www.prezydent.pl/dla-rodziny/o-konkursie/

 


Kierując się aktualną sytuacją rodzin i bieżącymi problemami społecznymi w naszym kraju, Para Prezydencka wskazała następujące kategorie konkursowe dla II edycji Konkursu:

Inicjatywy mogą być zgłaszane przez lokalne samorządy do 20 grudnia 2013 r. poprzez wypełnienie i nadesłanie na adres Sekretariatu Konkursu Formularza zgłoszeniowego w wersji elektronicznej oraz papierow.

 


  09 grudnia 2013r. 

 
 


 

 
Prepare to print