Menu
Login
Nazwa użytkownika:

Hasło użytkownika:

Zapamiętaj mnieZapomniałem hasła

Zarejestruj się!
Home / O NAS / Kadra PCPR / home / Strona główna / MarszPoZdrowie
          

 

           

 

 


 


 

MARSZ PO DROWIE 2013 

POWIATOWA IMPREZA REKREACYJNO-SPORTOWA

Powiat Legnicki, Powiatowa Rada do spraw Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy serdecznie zaprasza osoby niepełnosprawne i miłośników Nordic Walking do uczestnictwa w imprezie rekreacyjno-sportowej pn.: „Marszem po zdrowie”, która odbędzie się dnia 30 września 2013 roku w godzinach 10.00 - 14.00 w Brenniku 24, gmina Ruja (Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych „PRZĄŚNIK”). Uczestnictwo jest bezpłatne i wymaga zgłoszenia do dnia 25.09.2013r.

 

   Impreza rozpocznie się szkoleniem obejmujacym zestwa ćwiczeń rekreacyjnych i podsawowych technik marszu, które zostanie przeprowadzone przez Międzynarodowego Instruktora Nordic Walking.

   Trasa marszu o dystansie do 3 km przebiegać będzie po atrakcyjnych przyrodniczo i krajobrazowo terenach Powiatu Legnickiego. Na zakończenie zaplanowano ognisko, podczas którego można będzie porozmawiać z instruktorami Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, wymienić doświadczenia z marszu, posilić się oraz zrelaksować przy dźwiękach muzyki.

   Przedsięwzięcie ma na celu popularyzację Nordic Walking jako sposobu na czynny wypoczynek i prozdrowotne oddziaływanie na czlowieka, promowanie Powiatu Legnickiego jako obszaru o atrakcjach walorach rekreacyjnych i przyrodniczych oraz integracje i przełamywanie barier spolecznych z osobami nepelnosprawnymi.

 

INFORMACJA I ZAPISY

Agnieszka Redyk

e-mail: a.redyk@powiat-legnicki.eu

tel:76/7243545

 


REGULAMIN IMPREZY 

 


 

 

 

 

 

  20 września 2013 r. 

 
 


 

 
Prepare to print