Menu
Login
Nazwa użytkownika:

Hasło użytkownika:

Zapamiętaj mnieZapomniałem hasła

Zarejestruj się!
Home / O NAS / Kadra PCPR / home / Strona główna / zaproszeniemarsz

          

 

           

 

 

 

 

 POWIATOWA IMPREZA REKREACYJNO-ZDROWOTNA MARSZEM PO ZDROWIE 2014

 

   Starostwo Powiatowe w Legnicy, Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy serdecznie zaprasza osoby niepełnosprawne i miłośników Nordic Walking do uczestnictwa w imprezie rekreacyjno-zdrowotnej pn.: „Marszem po zdrowie”, która odbędzie się w najblizszy wtrorek tj. 7 października 2014 roku w godzinach 11.00 - 14.00 w miejscowości Brennik 24, gmina Ruja (Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych „PRZĄŚNIK”).

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 zbiórką uczestników, otwarciem imprezy oraz szkoleniem z podstawowych technik marszu i ćwiczeń rekreacyjnych, prowadzonym przez instruktorów z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

   Trasa marszu będzie miała charakter rekreacyjny. Zaplanowana została w dwóch wariantach: marsz dla początkujących o dystansie do 1 km ( trasa na terenie parku w Brenniku) oraz marsz dla zaawansowanych o dystansie do 5 km (trasa przebiegająca przez Park w Brenniku        a następnie aleją lipową w kierunku kompleksu pałacowego Domu Pomocy Społecznej w „Prząśniku”. Na zakończenie zaplanowano grill, podczas którego można będzie porozmawiać z instruktorami Nordic Walking, wymienić doświadczenia z marszu, posilić się oraz zrelaksować przy dźwiękach muzyki. 

Przedsięwzięcie ma na celu popularyzację Nordic Walking jako aktywnej formy wypoczynku oraz integrację i przełamywanie barier społecznych z osobami niepełnosprawnymi.    

 

 
 


 

 
Prepare to print